Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše zařízení?  Registrujte své zařízení , budeme Vás kontaktovat.

Výhody s tím spojené a proč s námi spolupracovat

 

Skvělá reklama a navíc prezentace zdarma

  • Buďte vidět na našich regionálních portálech na www.region-krkonose.cz a www.region-tour.cz a navíc vaši prezentaci pro Vás vytvoříme zdarma. Žádné poplatky za vytvořenou prezentaci, budete i na předních pozicích.

 

Zvýšíme Vám obsazenost

  • Nejen že budete umístěni na našich webových stránkách, ale především Vás budeme aktivně prodávat naším rezervačním oddělením. Doplníme vaše volné kapacity ať proto, že chce klient doporučit vhodné ubytování nebo si vybral jiné ubytovací zařízení, které je daný termín obsazeno. Zvýšíme Vaši obsazenost.

 

Nemáte žádné starosti

  • Celý proces zpracování rezervace, hlídání plateb rezervací a vyúčtování je zpravován naším rezervačním oddělením. Provozujeme vlastní telefonní a rezervační centrum.

 

Nezávaznost spolupráce

  • Nevyžadujeme blokace termínů, rezervace děláme na dotaz - tzn. zeptáme se zda můžeme vytvořit rezervaci.

 

Garance rezervací

  • Všechny potvrzené rezervace garantujeme. Pokud klient rezervaci zruší, obdržíte storno poplatky z rezervace.

 

Znalost ubytovacích zařízení

  • Před samotným uzavřením spolupráce Vás navštívíme, prohlédneme, nafotíme a seznámíme se jak s Vašimi službami, tak i především s Vámi.

 

 

A mnohem více...

  • Jednoduchý systém - osobní a dlouhodobá spolupráce - jsme Vám k dispozici 365 dní v roce - přátelský servis - vyškolené operátorky na rezervacích - znalost regionu - dlouhodobé zkušenosti v cestovním ruchu.

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu: +420 776 468 404
Nápoje pro gastronomické provozy

Domácí limonády jsou trend! Pro restaurace, kavárny, catering a další gastronomické provozy nabízíme ovocné sirupové koncentráty na přípravu limonád. Naše sirupy vynikají skvělou chutí a hlavně největším podílem ovoce na trhu, samozřejmě bez chemie. Na 1 litr našeho koncetrátového sirupu je potřeba 6 až 10kg ovoce dle druhu. Sirupy navíc dodáváme ve speciálních baleních pro gastronomii. Tyto skvělé produkty vyrábí náš sesterských podnik slaskoukjidlu.cz. Zkuste i vy naše ovocné sirupy na limonády.
 

Proč naše ovocné sirupové koncentráty?

* Naše ovocné koncentráty neobsahují: přidané chemické látky, umělá dochucovadla a ani nejsou ředěny vodou

* Naše sirupy obsahují jen a jen ovoce. 100% ovoce v každé lahvi.

* 13 výtečných příchutí (a další připravujeme)

Dále nabízíme:

* citronka - extra silný koncetrát do restaurací (např. do čaje) i kuchyní (např. sterilizace, stabilizace pokrmů)

* kvalitní česká vína z vinařství Hulata Němčičky. 

 

 

 

 

Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.