Parkování v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě

Jelikož se Pec pod Sněžkou a Velká Úpa nachází v Krkonošském národním parku, je lepší věnovat pozornost parkování ještě před odjezdem do hor. K některým výše položeným hotelům, penzionům a horským boudám se dostanete pouze se zakoupeným vjezdovým lískem a pouze v letních měsících. Proto se vždy informujte na polohu ubytovacího zařízení, na které jedete. Vjezdový lístek zakoupíte ve vjezdových automatech. Automat ve Velké Úpě se nachází u Penzionu Urban, v Peci pak u parkoviště Zelený potok (dětská ozdravovna Růženka). Vjezdovné činí 100,- Kč  a na více dní 200 Kč.

V Peci pod Sněžkou a Velké Úpě je možné auto zanechat na pěti veřejných parkovištích a pěti menších plochách určených k parkování. Pokud jsou parkovště ve Velké Úpě již zaplněna, je možné využít odstavná parkoviště v Temném Dole a Horním Maršově.

   

P6 Velká Úpa za řekou

jeden kalendářní den 120,- 

P5 Velká Úpa náměstí 

1. hodina 40,- 

2. hodina 80,-

3. hodina 120,- 

4. hodina 240,- / jeden kalendářní den

P4 Zelený potok

1. hodina 40,- 

2. hodina 80,-

3. hodina 120,- 

4. hodina 240,- / jeden kalendářní den

P3 U Kapličky 

1. hodina 40,- 

2. hodina 80,-

3. hodina 120,- 

4. hodina 240,- / jeden kalendářní den

P1 parkovací dům u benzínky 

jeden kalendářní den 120,- s KARTOU HOSTA 70,- 


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.