Penzion Topas - Velká Úpa

Penzion Topas, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa
Zaslat poptávku do penzionu

Nově zrekonstruovaný penzion Topas se nachází přímo na sjezdovce v obci Velká Úpa nedaleko Pece pod Sněžkou. Penzion je oblíbený díky své příjemné atmosféře a kvalitním službám. Ubytování je možné až šestilůžkových útulných pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení (sprcha, wc), Tv a WiFi připojení k internetu. Příjemná restaurace je určena pouze pro ubytované hosty, čímž je zajištěn klid a pohodlí po celou dobu Vaší dovolené. K penzionu náleží také letní terasa s krásným výhledem do údolí a možností grilování. Nejen za špatného počasí v Krkonoších můžete si zahrát stolní fotbálek nebo využít saunu. Nedaleko objektu je možné si pronajmout tenisový kurt, zajít na bowling, kulečník nebo novou bobovou dráhu. Penzion Topas má ideální polohu přímo na uměle zasněžované sjezdovce s nočním lyžováním Portášky. Pro děti je určena dětská lyžařská škola přímo pod objektem. Pokud si budete chtít během dne odpočinout a dát si něco dobrého, určitě Vás potěší Skibar, který k penzionu náleží. Užijte si zimní i letní dovolenou v penzionu Topas ve Velké Úpě a poznejte místní Krkonoše!

  • Kapacita objektu: 30 osob
  • Vybavení objektu: restaurace pro ubytované hosty, skibar, sauna, úschovna kol a lyží, stolní fotbálek, letní terasa s možností grilování, dětská postýlka, dětská trampolína, v letních měsících parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), Tv, WiFi internet
  • Check - in: 15:00 - 16:00
  • Check - out: do 10:30

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • Pro hosty sleva 20% na půjčovnu lyž. vybavení a skiškolu.
  • V ceně pobytu navíc ZDARMA karta hosta se spoustou slev na aktivity a vyžití v Peci pod Sněžkou a okolí. Například: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5-40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10-20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.
 

Skupinové pobyty

Možnost pronájmu celého objektu vč. kuchyně. Cena dohodou.
 
Ceník ubytování
Cena osoba / noc   05.01. - 08.04. 09.04. - 21.12. 22.12. - 04.01.
Dvoulůžkový pokoj bez kuchyňky vč. snídaně 1 000 Kč 850 Kč 1 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou vč. snídaně 1 200 Kč 1 000 Kč 1 300 Kč
Čtyřlůžkový pokoj vč. snídaně 950 Kč 850 Kč 1 000 Kč
Šestilůžkový pokoj vč. snídaně 950 Kč 850 Kč 1 000 Kč
Slevy a příplatky:
Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma
Dítě 3 – 12 let 20% sleva
Dítě 6 – 10 let / noc 80 Kč sleva
Doplňkový ceník:
Pes do 10 kg / noc 300 Kč
Večeře (polévka a hlavní jídlo) 200 Kč
Ceny ubytování jsou uvedeny za osobu a noc.
V ceně ubytování zahrnuto: snídaně formou švédských stolů, WIFI internet a DPH. Cena nezahrnuje rekreační poplatky obci.

Potřebujete poradit?

+420 602 334 344


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.