Penzion Mileta - Velká Úpa

Penzion Mileta se nachází Velké Úpě v Krkonoších. Ubytovat se můžete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Všechny pokoje jsou navíc vybaveny antialergenními přikrývkami a WiFi připojením k internetu. Stravování je zajištěnno v prostorné restauraci s TV, krbem a příjemným barem. Za nepříznivého počasi v Krkonoších jistě oceníte stolní tenis nebo kulečník. Pro ty nejmenší jsme připravili dětský koutek. Před penzionem je pro Vás připraveno hřiště posezení s ohništěm a letní terasa s výhledem na protější kopce. Lyžařské vleky jsou od objektu vzdáleny pouhých 200 m. Penzion Mileta je ideální pro pořádání sportovních kurzů a školních výletů. Vítány jsou ale také rodiny s dětmi. V létě zaparkujete zdarma přímo u penzionu. V zimě zanecháte své auto na parkovišti ve Velké Úpě. Dovoz zavazadel zajistíme.
 

  • Kapacita objektu: 112 osob
  • Vybavení objektu: restaurace sbarem, TV a krbem, společenské místnosti, letní terasa, dětský koutek, kulečník, stolní tenis, dětská postýlka, vanička, přebalovací pult, dětské hřiště, úschovna kol a lyží, venkovní posezení, ohniště, v letních měsících parkování u objektu, WiFi připojení k internetu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), antialergické přikrývky, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

 

Ceník ubytování
Sezóna 2017:   07.01. - 19.04. 20.04. - 20.12. 21.12. - 06.01.
Osoba / noc vč. snídaně 400 Kč 300 Kč 550 Kč
Dítě 2 – 12 let / noc vč. snídaně 330 Kč 250 Kč 450 Kč
Osoba / noc vč. polopenze 450 Kč 350 Kč 600 Kč
Dítě 2 – 12 let / noc vč. polopenze 380 Kč 300 Kč 500 Kč
Doplňkový ceník:
Děti do 2 let bez nároku na služby zdarma
Dětská postýlka / pobyt 250 Kč
Domácí mazlíčci nejsou vítáni.
V ceně ubytování zahrnuto: snídaně nebo polopenze, WiFi připojení k internetu, mimo zimní období parkování u objektu, DPH.
Nabídka pro školy
Sezóna: zima jaro – podzim  
Mateřská škola / dítě / noc 380 Kč 300 Kč
I. stupeň ZŠ / dítě / noc 380 Kč 300 Kč
II. stupeň ZŠ / dítě / noc 390 Kč 300 Kč
SŠ + VŠ / osoba / noc 400 Kč 300 Kč
Na 10 dětí jeden dospělý zdarma.
V ceně ubytování pro školy zahrnuto: strava 5 x denně, pitný režim, doprava zavazadel k penzionu, DPH.

 

Potřebujete poradit?

+420 774 742 278


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.