Penzion Květa - Pec pod Sněžkou

Penzion Květa, kvalitní ubytování v Peci pod Sněžkou

V NP Krkonoše římo v srdci střediska zimních sportů Pec pod Sněžkou se nachází Penzion Květa. Penzion Vás nadchne svoji atmosférou. Ubytování nabízí ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Zrekonstruovaná sociální zařízení jsou pro každé patro společná. Apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc), vybavenou kuchyňkou a TV se satelitem. V přízemí penzionu se nachází jídelna s barem, která slouží také jako společenská místnost. Malý, ale výkoný bar se jistě stane Vašim nejoblíbenějším místem penzionu. V létě můžete příjemně posedět na venkovním posezení s grilem. Pro Vaše děti je připravena trampolína a basketbalový koš. Pro lyžaře má penzion ideální polohu přímo u vleku Javor. Na své si přijdou také běžkaři, kteří se mohou nedaleko penzionu napojit na Krkonošskou magistrálu. Po náročném celodenním programu jistě rádi využijete nově vystavěné sportovně relaxační centrum Relaxpark, které se nachází cca 100 m od objektu. Penzion ocení jak rodiny s dětmi, tak skupiny přátel nebo školní a sportovní kurzy. Do Penzionu Květa v Peci pod Sněžkou se jistě budete rádi a často vracet.

  • Kapacita objektu: 34 osob
  • Vybavení objektu: jídelna / společenská místnost s barem, TV se SAT, WiFi připojení k internetu, zahradní posezení s grilem, trampolína pro děti, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: zrekonstruovaná sociální zařízení na patře
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna:   Letní sezóna Zimní sezóna Silvestr a Vánoce
Osoba / noc vč. polopenze 480 Kč 670 Kč 720 Kč
Dítě 12 – 17 let / noc vč. polopenze 420 Kč 560 Kč 640 Kč
Dítě 2 – 12 let / noc vč. polopenze 380 Kč 510 Kč 590 Kč
Slevy a příplatky:
Děti do 2 let zdarma
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíček / noc 100 Kč
Silvestrovský večer: 700 Kč / osoba. Cena zahrnuje večerní raut, půlnoční přípitek, ohňostroj.
V ceně ubytování zahrnuto: polopenze (bufetová snídaně, večeře), WiFi internet, parkování u objektu, DPH. Cena nezahrnuje ubytovací a rekreační poplatky obci (19 Kč / osoba / den, 5 Kč / dítě do 18 let / den).
Ceník ubytování pro školy
Sezóna:   Letní sezóna Zimní sezóna  
1. stupeň ZŠ / osoba / noc vč. plné penze 380 Kč 420 Kč  
2. stupeň ZŠ / osoba / noc vč. plné penze 420 Kč 440 Kč  
Střední škola / osoba / noc vč. plné penze 440 Kč 470 Kč  
V ceně ubytování zahrnuto: plná penze, svačina a celodenní pitný režim, WiFi internet, parkování u objektu, DPH. Cena nezahrnuje ubytovací a rekreační poplatky obci (19 Kč / osoba / den, 5 Kč / dítě do 18 let / den).

 

 

Potřebujete poradit?

+420 777 550 444


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.