Penzion Avia - Pec pod Sněžkou, Krkonoše

Je nám líto, penzion již nemáme v naší nabídce ale nevadí  podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

 

Penzion Avia naleznete na Velké pláni v zimním středisku Pec pod Sněžkou v NP Krkonoše. Penzion nabízí příjemné ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích. Část pokojů je s vlastním sociálním zařízením, zbytek má sociální zařízení na chodbě. K penzionu náleží také kavárna a vinárna. Dlouhé zimní večery nebo dny, kdy bude špatné počasí, můžete trávit ve společenské místnosti s televizí se satelitem. Naopak krásná letní odpoledne můžete strávit na velké terase s krásným výhledem na okolní Krkonoše. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém objektu a parkoviště. Penzion Avia je vhodný nejen pro Vaši rodinnou dovolenou, ale také pro pořádání různých oslav, firemních akcí nebo sportovních soustředění a školních výletů. Sjezdovka pro lyžaře začátečníky nebo rodiny s dětmi se nachází přímo na Velké pláni, zkušení lyžaři vyrazí do areálu Skipec. Kromě toho v Peci pod Sněžkou naleznete také krytý bazén, saunu, tenisové kurty, bowling, řadu půjčoven sportovního vybavení, lanové centrum...

Telefonická rezervace:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.