Chata Alamo - Velká Úpa

Penzion Alamo

Příjemné ubytování ve Velké Úpě nabízí nově zrekonstruovaná chata Alamo. Chata se pronajímá pouze jako celek pro větší skupiny a party přátel. K dispozici budete mí celý objekt vč. plně vybavené kuchyně a navíc i menší bar s výčepem. Ubytování je možné až pro 22 osob v celkem 8 pokojích. V přízemí se nachází jídelna s krbem a TV sloužící též jako společenská místnost. Hned vedle je příjemný malý bar s výčepem  Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém objektu. Parkování je celoročně zajištěno na vlastním parkovišti. K dispozici je též uzamykatelná úschovna kol a lyží. V zimě jistě začátečníci a rodiny s dětmi ocení menší vlek přímo u chaty. V létě budete mít k dispozici udržovanou zahradu s dětským hřištěm, bazénem a posezením. Chata se nachází u hlavní silnice přímo u zastávky autobusu a skibusu, takže se pohodlně dostanete do lyžařského areálu ve Velké Úpě i Peci pod Sněžkou. Užijte si zimní i letní dovolenou v Krkonoších na chatě Alamo!

  • Kapacita objektu: 22 osob (8 pokojů)
  • Vnitřní vybavení objektu: společenská místnost / jídelna s krbem, vybavená kuchyň (2x lednice, 1x mrazák, elektrická trouba, plynový sporák, mikrovl. trouba, nářezák, varná konvice, nádobí),  TV se SAT, bar (výčepní zařízení, lednice, sklenice), WiFi připojení k internetu, úschovna kol a lyží
  • Venkovní vybavení objektu: letní terasa, zahrada s dětským hřištěm, venkovní  bazén, posezením s gilem, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: umyvadlo, společná sociální zařízení (sprcha, wc), jeden pokoj vlastní sociální zařízení, WiFi připojení k internetu
  • Vybavení pro děti: venkovní dětské hřiště, trampolína, pískoviště, skluzavka, houpačky
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • V ceně pobytu navíc ZDARMA karta hosta se spoustou slev na aktivity a vyžití v Peci pod Sněžkou a okolí. Například: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5-40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10-20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

 

Ceník ubytování
Sezóna:   prosinec – duben květen – listopad
Pronájem celého objektu / noc 6000 Kč 5000 Kč
Doplňkový ceník:
Pes / noc 50 Kč
Silvestrovský pobyt / noc (min. 5 nocí) 12 100 Kč
Minimální délka pobytu 2 noci.
V ceně ubytování zahrnuto: parkování u objektu, rekreační a ubytovací poplatky obci a DPH. V ceně není zahrnuto: vratná kauce 2000 Kč a spotřeba elektrické energie.

 

 

Potřebujete poradit?

+420 603 163 786, +420 732 961 822


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.