Penzion Veronika - Pec pod Sněžkou

Je nám líto, tento penzion již není v naší nabídce, ale nevadí podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

Stylový penzion Veronika nabízí kvalitní ubytování v centru střediska Pec pod Sněžkou v Krkonoších. Ubytování Vám nabízíme ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených vl. sociálním zařízením, tv, sat a WiFi připojením k internetu. Součástí penzionu Veronika je také útulná restaurace s letní terasou a zejména  hezkým panoramatickým výhledem na Krkonoše. V letních měsících ocení zejména rodiny s dětmi  velké venkovní dětské hřiště, které se nachází přímo pod penzionem. Parkování u  penzionu je možné  celoročně. Menší vlek vhodný pro děti s dětskou lyžařskou školou je vzdálen přibližně 50 m a lyžařský areál Skipec přibližně 600 m od penzionu Veronika.

  • Kapacita objektu: 18 lůžek
  • Vybavení objektu: panoramatická restaurace s barem, letní terasa, lyžárna, parkoviště, velké venkovní dětské hřiště pod penzionem, WIFI internet
  • Vybavení pokojů: sprcha, wc, tv, sat, WIFI internet
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Telefonická rezervace:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.