Penzion Stará celnice - Horní Albeřice

Penzion Stará Celnice nabízí příjemné ubytování ve zrekonstruovaném objektu v Horních Albeřicích nedaleko Pece pod Sněžkou. Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém objektu. Příjemné posezení nabízí stylová restaurace s barem, krbem a TV. Téměř celý rok je restaurace ještě rozšířena o terasu, kde se v létě griluje, pořádají oslavy nebo jen užívá sluníčka. Hned vedle penzionu je vlek se sjezdovkou vhodný zvláště pro méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi. Zkušenější lyžaři se mohou vydat do Skiareálů v Peci pod Sněžkou nebo Janských Lázní. Pro běžkaře je připravena řada upravovaných běžeckých tras vedoucích například na Pomezní boudy nebo Rýchory. Po náročném sportovním dni si jistě rádi odpočinete v sauně, která je součástí penzionu. Letní měsíce jsou v Krkonoších jako stvořené pro pořádání pěších i cyklovýletů. Pokud si chcete skutečně odpočinout od ruchu moderní doby, pak je hotel Stará celnice v Horních Albeřicích na okraji Krkonoš pro Vás to pravé!

  • Kapacita objektu: 42 osob
  • Vybavení objektu: restaurace s barem, krbem a TV, sauna, venkovní terasa, WiFi připojení k Internetu, úschovna kol a lyží, parkování u objektu, dětský koutek, stolní tenis, trezor, v létě dětský bazének, pískoviště, hřiště a zahradní jezírko
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), TV, WiFi
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00
Ceník ubytování
Sezóna:   01.05. - 31.10. 01.11. - 30.04. 01.05. - 31.10.
Osoba / noc vč. polopenze 425 Kč 515 Kč 475 Kč
Dítě 2 – 10 let / noc vč. polopenze 355 Kč 425 Kč 355 Kč
Doplňkový ceník:
Děti do 2 let bez nároku na služby zdarma
Pobyt na 1 noc / osoba 50 Kč příplatek
Domácí mazlíček / noc 50 Kč
Sauna (max. 4 osoby) – při týdenním pobytu pobyt v sauně zdarma 300 Kč / 1 hod.
Vánoční a silvestrovský příplatek / pobyt / osoba 500 Kč
Vánoční a silvestrovský příplatek pro dítě 3 – 10 let / pobyt 200 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: polopenze (neplatí pro pronájem celého objektu), WiFi, DPH, povlečení, parkování, spotřeba el. energie a plynu. Cena nezahrnuje ubytovací a rekreační poplatek 14 Kč / osoba / den, 4 Kč / dítě / den a případné přitápění (7 Kč / 1 kWh).
Ceník pro školy
Sezóna:   zima jaro, podzim  
Žák mateřské školy / noc vč. plné penze a pitného režimu 290 Kč 220 Kč  
Žák 1. stupně / noc vč. plné penze a pitného režimu 375 Kč 300 Kč  
Žák 2. stupně / noc vč. plné penze a pitného režimu 425 Kč 335 Kč  
Žák střední školy / noc vč. plné penze a pitného režimu 450 Kč 385 Kč  
Pro školy: na 10 platících 1 osoba doprovodu zdarma.
V ceně ubytování pro školy zahrnuto: plná penze, pitný režim, WiFi, DPH, povlečení, parkování, spotřeba el. energie a plynu. Cena nezahrnuje ubytovací a rekreační poplatek 14 Kč / osoba / den, 4 Kč / dítě / den a případné přitápění (7 Kč / 1 kWh).

 

 

Potřebujete poradit?

+420 499 320 463, +420 732 835 316


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.