Hotel Pražská bouda - Pec pod Sněžkou

Je nám líto, toto ubytování již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v hotelu v Peci pod Sněžkou.

Hotel Pražská bouda nabízí příjemné horské ubytování v Peci pod Sněžkou. Vyhledávanou Pražskou boudu naleznete na hřebenu hor, kousek od sjezdovky Mulda a celého Lyžařského areálu Skipec. Výtečná atmosféra Krkonoš, výborná kuchyně a přivětivé ceny s výbornou dostupností lyžování a turistiky, to vše Vám poskytne hotel Pražská bouda. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích s možností dvou přistýlek. Sociální zařízení je společné na patře. Součástí každého pokoje je také koupelnový kout vybavený umyvadlem, zrcadlem a poličkou. K hotelu Pražská bouda také náleží stylová restaurace s letní terasou s výhledy na hřebeny Krkonoš a společenská místnost, kde si můžete zahrát šipky, ruletu, kulečník nebo fotbálek. Vaše děti také nepřijdou zkrátka. Pro ně je připraven dětský koutek s hernou. Celý objekt je nekuřácký, parkování je možné u hotelu mimo zimní sezónu celoročně.

Potřebujete poradit?

+420 491 005 805 | +420 608 608 677


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.