Hotel Emerich - Pec pod Sněžkou

       

Horský hotel Emerich v Krkonoších nabízí ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích vybavených standardně sprchou, wc a wifi připojením k internetu. Hotel Emerich leží přímo na sjezdovce Javor v Krkonoších a je tak ideálním pro milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu. Kromě ubytování můžete také využít hotelovou restauraci s panoramatickým výhledem na Pec pod Sněžkou a okolní Krkonoše, večerní bar, saunu, infrasaunu nebo si můžete zahrát stolní tenis, billiard, stolní hokej a společenské hry. V letních měsících je k dispozci parkoviště přímo u hotelu. V zimních měsících je doprava do hotelu zajištěna rolbou.

 

  • Kapacita hotelu: 50 pevných lůžek + 6 přistýlek
  • Vybavení hotelu: recepece, letní a zimní terasa, restaurace a bar s panoramatickým výhledem, lyžárna, sušárna, úschovna kol, sauna, infra-sauna, billiard, stolní tenis, stolní fotbal,
  • Vybavení pokojů:  sprcha, wc, televize
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

Bonus k pobytu ZDARMA:

  • Při pobytu nad 5 dnů 1 hodina vířivky, finské sauny, infra-sauny nebo ½ hodiny lymfo-masáže zdarma.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Potřebujete poradit?

+420 499 896 234, +420 607 561 294


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.