Horský hotel Kladenka -  Pec pod Sněžkou

 

hotel Kladenka - Pec pod SněžkouVelmi žádaný horský hotel Kladenka naleznete nedaleko sjezdovky Javor s hezkým výhledem na Pec Pod Sněžkou. Hotel je svou polohou ideální pro zimní i letní pobyty. Horský hotel Kladenka je především známý pro svoji výtečnou kuchyni, poskytuje též výborné zázemí pro rodiny s dětmi, své zábavní a relaxační centrum. Samotné ubytování se nabízí ve stylově zařízených dvou a vícelůžkových pokojích, standardně vybavených vl. sociálním zařízením (sprcha, wc) a WiFi připojením k internetu. Pro rodiny s malými dětmi se nabízí možnost dovybavit  pokoje dětskou postýlkou, miniledničkou, varnou konvicí... V hotelu je dále k  dispozici stylová restaurace s výbornou kuchyní, letní terasa s obsluhou, parkoviště (v letním období), krytý bazén s protiproudem, sauna, volejbalový kurt a zábávní centrum. V letních měsících můžete také využít travnaté hřiště (volejbal, kopaná...atd).

 

Je nám líto, toto ubytování již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

Rezervace ubytování:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.