SKiMU Apartmány - Horní Malá Úpa

SKiMU Apartmány, Horní Malá Úpa, Krkonoše

SKiMU Apartmány v Krkonoších celoročně nabízí moderní ubytování téměř na česko - polských hranicích. Apartmány jsou vybaveny vším, co je potřeba pro příjemný pobyt - plně vybavený kuchyňský kout (myčka na nádobí, lednička, mikrovlnná trouba, elektrický sporák, rychlovarná konvice, nádobí) s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a wc. K dalšímu vybavení patří TV, trezor a WiFi připojení k internetu. Pokud si chcete užít dovolenou naplno a nechcete přemýšlet nad vařením, můžete si objednat snídaně i polopenze. Předností SKiMU Apartmánů je bezbariérový přístup do všech přízemních prostor. Dlouhé večery nebo dny, kdy je špatné počasí Vám zpříjemní pobyt ve vířivce nebo sauně. Své tělo můžete unavit v posilovně nebo sportovní hale. Dále Vám bude k dispozici kulečník a stolní fotbálek. Samozřejmostí je úschovna sportovních potřeb.  Vleky se nachází doslova několik kroků od objektu. Užijte si sportovní dovolenou ve SKiMU Apartmánech v Horní Malé Úpě v Krkonoších!

  • Kapacita objektu: 52 lůžek
  • Vybavení objektu: čtyř a šestilůžkové apartmány, recepce s barem, videoprojektor, kulečník, stolní fotbálek, úschovna kol a lyží, WiFi připojení k internetu, SKiMU Sport Centrum (posilovna, ricochet, sauna, vířivka, sportovní halaú
  • Vybavení apartmánů: v přízemí bezbariérový přístup, kuchyňka (myčka na nádobí, lednička, mikrovlnná trouba, elektrický sporák, rychlovarná konvice), sociální zařízení (sprcha, wc), TV, trezor, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • 50 % sleva na sportoviště SkiMU Sport Centra
  • 50% sleva na 7 denní skipas, 30% sleva na 1 denní skipas
  • 10 % sleva na občerstvení ve SkiMU House (u sjezdovky Pomezky)
  • sleva na relaxační koupel v koupacích sudech

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Poloha na mapě


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.