Pension John - Pec pod Sněžkou

Penzion John nabízí levné ubytování v pokojích s vlastním i společným sociálním zařízením. V suterénu budovy se nachází čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj. Každý z nich je vybaven televizí a ledničkou a má vlastní sociální zařízení. Pro oba pokoje je zde společná vybavená kuchyňka a společenská místnost. V přízemí je dvouložnicový apartmán pro až osm osob, s prostornou kuchyní a vlastním sociálním zařízením. V prvním patře jsou tři dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje. K dispozici je společné sociální zařízení a vybavená kuchyňka. Po celou dobu pobytu je k dispozici minibar s alkoholickými i nealko nápoji. Hosté penzionu John mohou zdarma využívat skibus, který jezdí do lyžařského areálu SKI PEC. Jeho zastávka se nachází přímo u objektu. V blízkosti penzionu je i několik menších vleků ideálních zejména pro začátečníky a pro děti. Za pěkného počasí lze využívat zahradní posezení s možností grilování. Rekreační středisko Pec pod Sněžkou je ideálním místem pro výlety na naši nejvyšší horu Sněžku. Hřebeny Krkonoš vám pohodlně přiblíží i lanovka, která vás vyveze na Hnědý vrch. Spoustu zábavy v létě i v zimě zažijete v Relax parku, který leží směrem na Obří důl.

  • Kapacita objektu: 28 lůžek + 1 přistýlka
  • Vybavení objektu: společenská místnost s TV, WIFI internet, krb, lyžárna, letní terasa, gril, parkoviště, petanque
  • Vybavení pokojů v suterénu: televize a satelit, WIFI internet, umyvadlo, sprcha, WC, lednice, společný kuchyňský kout na patře (kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrická trouba)
  • Vybavení apartmánu v přízemí: dvě ložnice, televize a satelit, WIFI internet, umyvadlo, vana, WC, balkon, prostorná kuchyň (kuchyňské vybavení, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický vařič)
  • Vybavení pokojů v 1. patře: televize a satelit, WIFI internet, společné WC a sprcha na patře, balkon, společný kuchyňský kout na patře (kuchyňské vybavení, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický vařič)
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: do 10:00

Speciální nabídka

  • Při týdenním zimním pobytu sleva 10% na letní pobyt.
 
Ceník ubytování
Sezóna:   16.04. - 30.11. 01.12. - 15.04.
Pokoje se společným sociálním zařízením v 1. patře
Osoba / noc 230 Kč 290 Kč
Dítě 3 – 12 let / noc 160 Kč 200 Kč
Pokoje s vlastním sociálním zařízením v suterénu
Osoba / noc 280 Kč 390 Kč
Dítě 3 – 12 let / noc 200 Kč 270 Kč
Apartmán v přízemí
Osoba / noc 280 Kč 390 Kč
Dítě 3 – 12 let / noc 200 Kč 270 Kč
Celý objekt
Objekt / den 4 000 Kč 7 000 Kč
Objekt / týden 27 000 Kč 45 000 Kč
Slevy a příplatky:
Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
Příplatek za pobyt na 1 noc 100 Kč
Doplňkový ceník:
Dětská postýlka vč. povlečení / noc 20 Kč
Domácí mazlíček po domluvě / den 30 Kč – 100 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení, parkování u objektu, DPH. Rekreační poplatky obci nejsou zahrnuty v ceně.

 

 

Potřebujete poradit?

+420 723 034 169


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.