Chata Pultarka - Pec pod Sněžkou

V Javořím dole v obci Pec pod Sněžkou se nachází chata Pultarka. Chata vznikla přestavbou původní horské boudy pocházející z poloviny 19. stol. Nyní chata nabízí ubytování v pěti pokojích. Pokoje mají společné sociální zařízení a vybavenou kuchyňku (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí). Mnoho příjemných večerů jistě strávíte ve společenské místnosti, kde je i televize. Polohu pod kopcem v klidném prostředí bez hluku aut ocení zvláště rodiny s dětmi. Své ratolesti můžete nechat hrát si okolo chaty a sami je pohodlně sledovat z terasy. V zimě stačí jen nazout lyže a vyrazit na 500 m dlouhou sjezdovku přímo pod chatou vhodnou i pro začínající lyžaře. Pokud budete chtít lyžovat na náročnějších sjezdovkách můžete využít skibus, který vás zaveze až do Skicentra v Peci pod Sněžkou. Zpátky se dostanete pohodlně na lyžích. Běžkařské trasy začínají kousek od chaty a zavedou Vás například do okolí Černé hory a dalších atraktivních míst Krkonoš. Chata Pultarka není dostupná osobním autem. Zavazadla vám dovezeme v letní sezóně vozem, pokud to počasí dovolí. Své auto zaparkujete na parkovišti ve Velké Úpě, odkud to je k chatě necelých 1,5 km.

 

  • Kapacita: 18 osob
  • Vybavení objektu: kuchyně (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí), společenská místnost s Tv, úschovna kol a lyží, terasa, ohniště.
  • Vybavení pokojů:  umyvadlo s teplou a studenou vodou, manželská postel, stůl se židlemi, skříň
  • Check - in: od 14.00
  • Check - out: 10.00

 

Ceník ubytování
Sezóna:   06.01. - 30.03. 30.03. - 25.12. 25.12. - 06.01.
Chata / týden 28 000 Kč 25 000 Kč 50 000 Kč
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíček / noc zdarma
Minimální délka pobytu 2 noci. V zimní sezóně pobyty možné pouze v týdenním turnusu sobota-sobota.
V ceně zahrnuto: vybavení objektu, lůžkoviny, dovoz zavazadel autem v letní sezóně dle domluvy, místní poplatky obci, DPH. V zimě není v ceně zahrnut příplatek za el. energii. V den příjezdu kontaktujte majitele ubytovacího zařízení a nahlašte přesný čas příjezdu.

 

 

Potřebujete poradit?

+420 774 406 784


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.