Penzion Chata Poutník - Horní Lysečiny

 

PROVOZ CHATA UKONČEN, podívejte se na další možnosti ubytování.

 

V klidném prostředí v obci Horní Lysečiny nabízíme příjemné ubytování v penzionu Chata Poutník. Chata se nachází přímo v národním parku Krkonoše. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro pořádání sportovních kurzů a škol v přírodě. Většina z dvou až šestilůžkových pokojů v chatě má vlastní sociální zařízení. Pokoje ve druhém patře mají sociální zařízení společná. V přízemí objektu se nachází jídelna s krbem a TV. Přes chodbu pak je společenská místnost, kde Vám budou k dispozici společenské hry, elektronické šipky a stolní fotbal. V létě můžete příjemně posedět před chalupou, kde je připraveno posezení s ohništěm a grilem. Děti si mohou hrát na dětském hřišti s maxi trampolínou. Samozřejmostí je úschovna kol a lyží. V zimě je k dispozici sjezdovka přímo nad chatou, která je vhodná pro méně náročné lyžaře, lyžařské kurzy a rodiny s dětmi. Ti náročnější budou za mírný poplatek dopraveni do lyžařského areálu v Malé Úpě. Běžkaři se přímo pod Chatou Poutník napojí na Krkonošskou magistrálu, která spojuje východní a západní Krkonoše a nabízí cca 80 km běžkařských tratí. V letních měsících okolní krajina přímo vybízí k výletům do přírody. Cílem Vašich výletů se mohou stát Pomezní boudy, Rýchorská bouda nebo naše nejvyšší hora Sněžka. Cyklisté ocení nově zbudované cyklostezky, které vás zavedou téměr do všech koutů Krkonoš.

  • Kapacita objektu: 45 osob
  • Vybavení objektu: jídelna s krbem, společenská místnost, LCD TV, elektronické šipky, stolní fotbal, společenské hry, venkovní posezení s grilem, ohništěm, dětské hřiště s maxitrampolínou, úschovna kol a lyží, mimo zimu parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: část pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc), část sociální zařízení společná
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: do 10:00

 

Potřebujete poradit?

+420 499 329 574, +420 603 515 169


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.