Apartmány Zelený Potok - Pec pod Sněžkou

Příjemné ubytování v Krkonoších pro rodiny s dětmi i skupiny přátel nabízíme nově zrekonstruované apartmány Zelený Potok. Objekt se nachází přímo u parkoviště Zelený Potok v obci Pec pod Sněžkou. Všechny apartmány poskytují možnost přespání pro čtyři až šest osob. Ve větších apartmánech se v ložnici nachází čtyři postele, v menších apartmánech dvě. V obývacím pokoji je možné dvě lůžka vytvořit z rozkládací pohovky. Dále se v apartmánu nachází plně vybavená kuchyň (nádobí, trouba, sklokeramická deska, lednička) a koupelna se sprchou, wc a pračkou. O Vaši zábavu se postará multimediální vybavení (LCD TV,TV se SAT, ve větších apartmánech navíc Ipod-Iphone Docking, Playstation2, DVD a rádio). Ke každému většímu apartmánu navíc náleží uzamykatelná komora na lyže, kola nebo kočárky. Po náročném dni v Krkonoších si můžete odpočinout ve Wellness (sauna, vířivka).  U apartmánů je též posezení s ohništěm a dětským hřištěm. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu. Parkování je celoročně zajištěno na parkovišti u objektu. Skiareál Skipec leží jen několik metrů od Apartmánů Zelený Potok.

  • Kapacita objektu: 20 lůžek + 10 přistýlek
  • Vnější vybavení objektu: venkovní posezení s ohništěm, parkoviště Zelený potok
  • Vnitřní vybavení objektu: 5 apartmánů (50 m2), wellness (vířivka, sauna), WiFi internet
  • Vybavení apartmánů: obývací pokoj s rozkládací pohovkou (2 přistýlky), LCD TV, Ipod-Iphone Docking, Playstation 2, DVD, rádio, TV + SAT, vybavená kuchyň (nádobí, myčka, trouba, sklokeramická deska, lednice), ložnice se čtyřmi lůžky, koupelna (sprcha, wc), WiFi internet, samostatný sklad pro lyže nebo kolo
  • Vybavení pro děti: dětské hřiště (trampolína, pískoviště, houpačky)
  • Zázemí pro obytné vozy: 3 parkovací místa, přívod elektřiny a vody, sprcha, wc, výlevka, pračka, sušárna
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • V ceně pobytu navíc ZDARMA karta hosta se spoustou slev na aktivity a vyžití v Peci pod Sněžkou a okolí. Například: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5-40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10-20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

 

Ceník ubytování
Sezóna: 04.01. - 26.01. 27.01. - 02.03. 03.03. - 02.04.
Apartmán pro 4 osoby / noc 2 300 Kč 2 500 Kč 2 300 Kč
Sezóna: 03.04. - 30.11. 01.12. - 23.12. 24.12. - 03.01.
Apartmán pro 4 osoby / noc 1 400 Kč 2 200 Kč 2 800 Kč
Slevy a příplatky:
5. a 6. osoba / noc / osoba 300 Kč
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíček / noc 100 Kč
Wellness / hod. 1 200 Kč
Wellness / 2 hod. 1 700 Kč
Parkovací místo pro obytný vůz / noc 800 Kč
Parkovací místo pro obytný vůz na více jak 3 noci / noc 600 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení apartmánu, WiFi internet, parkování. Při nájezdu se vybírá vratná kauce 2 000 Kč. Spotřeba elektřiny platba na místě 1 kWh 5 Kč. V ceně nejsou zahrnuty rekreační poplatky obci.

 

 

Potřebujete poradit?

+420 777 550 444


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.