Penzion Chata Šohajka

Stylová chata Šohajka nabízí nenáročné ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž některé jsou vybaveny patrovými palandami. Sociální zařízení je společné a je umístěno v přízemí objektu. Součástí chaty je restaurace s domácí kuchyní. Stravování probíhá formou polopenze, po dohodě možnost zajištění plné penze. Ve vybavení chaty je televize, nabídka společenských her a možnost Wi-Fi připojení k internetu. V létě lze až na místo dojet autem, parkoviště se nachází u objektu. V zimním období je chata dostupná pěšky z Pece pod Sněžkou od parkoviště Zelený potok a od autobusového nádraží. Cesta trvá asi 15 minut. Chata Šohajka zajišťuje transport zavazadel. Domácí zvířata jsou povolena a mají pobyt zdarma. Nejbližším lyžařským střediskem je areál SKIPEC s dvanácti sjezdovkami, devíti vleky a lanovkou. Pec Pod Sněžkou nabízí různorodé sportovní vyžití a spoustu zábavy. Od chaty Šohajka můžete zamířit po značených turistických trasách za krásami Krkonoš a do řady zajímavých míst.

 

  • Kapacita: 31 osob + 2 přistýlky
  • Vybavení objektu: společenská místnost s TV, rádio, CD přehrávač, restaurace pouze pro ubytované, lyžárna, úschovna kol, letní posezení u chaty, ohniště, parkoviště, společné WC a sprcha na patře, WiFi internet
  • Služby objektu: transport zavazadel, servis kol, jízda na koni
  • Pro děti: dětská jídelní stolička, dětská postýlka, dětské hry, pískoviště
  • Vybavení pokojů: společné WC a sprcha na patře, WiFi připojení k internetu
  • Důležité informace: nutné vlastní ručníky a přezůvky
  • Check - in: od 15.00
  • Check - out: 09.30

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • transport zavazadel v ceně týdenních pobytů

 

Ceník ubytování
Sezóna:   01.11. - 30.04. 01.05. - 30.10.
Osoba / noc vč. polopenze 550 Kč 520 Kč
Dítě 3-10 let / noc vč. polopenze 450 Kč 420 Kč
Doplňkový ceník:
Děti do 3 let zdarma
Pes (malá a střední plemena) zdarma
Plná penze možná po dohodě.
V ceně ubytování zahrnuto: polopenze, WiFi internet, v letní sezóně parkování u objektu, dph. V ceně ubytování nejsou zahrnuty rekreační poplatky obci 15 Kč / dospělá osoba / den.


 

Potřebujete poradit?

+420 499 896 209, +420 608 337 230


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.