Chata Boubelka - Pec pod Sněžkou-Velká Úpa

Ubytování v klasické roubené horské chalupě. Nekuřácké a stylové prostředí, společenské zázemí s krbovými kamny, infrasauna. Prostorná kuchyně pro vlastní vaření.

Popis ubytování

Chata Boubelka s celoročním provozem je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené, pobyty sportovců i pořádání firemních akcí. Většina pokojů se nachází v patře objektu. Je zde sedm nově zrekonstruovaných ložnic (2 x 2, 2 x 3 a 3 x 4 lůžka). Jedna čtyřlůžková ložnice je situována v přízemí. Moderní sociální zařízení (WC, sprchový kout, topný žebřík) je společné – ženy/muži. Pro ty, kteří upřednostňují vlastní vaření, je k dispozici vybavená kuchyně (dva sporáky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí…) s jídelním stolem a posezením. Součástí chaty je sklípek pro uskladnění nápojů. V přízemí jsou dvě společenské místnosti. První místnost s televizí slouží k příjemnému odpočinku. Druhá místnost s krbovými kamny je vybavena barem a pípou a je určena pro zábavu a konání akcí. V objektu je infrasauna pro tři osoby. Parkování je zajištěno na vyhrazeném prostoru u chaty. Pobyt s domácími zvířaty není možný. Příznivci lyžování ocení blízkost vleku, který se nachází přímo vedle chaty. Další lyžařské zážitky nabízí lyžařské areály ve Velké Úpě a v Peci pod Sněžkou. Bílé stopy v okolí vedou krásnými partiemi Krkonoš, po kterých vás v létě provedou značené turistické stezky.

 

  • Kapacita objektu: 26 lůžek
  • Vybavení objektu: infrasauna, společenská místnost s TV, WIFI internet, rádio s CD přehrávačem, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení, plynový sporák, elektrická trouba, krb, ohniště, grill, zahrada, parkoviště
  • Vybavení pokojů: WIFI internet, společné sociální zařízení na chodbě
  • Důležité informace: nutné vlastní ručníky a přezůvky, před odjezdem uvést chatu do původního stavu
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • Karta hosta: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5 - 40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10 - 20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

 

Ceník ubytování
Sezóna:   leden - březen duben - červen červenec - srpen září - prosinec
Objekt / týden 35 000 Kč 31 500 Kč 25 000 Kč 31 500 Kč
Objekt / den - 7 400 Kč - 7 400 Kč
Doplňkový ceník
Domácí mazlíček zdarma
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení zařízení, el. energii, vodu, plyn, dřevo, parkování u objektu, DPH. V ceně nejsou zahrnuty rekreační poplatky obci 15 Kč / den.

 

 

Potřebujete poradit?

+420 608 337 230


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.