Čapkova chata - Pec pod Sněžkou, Krkonoše

Čapkova chata je typická vysokohorská krkonošská bouda ležící v jedné z nejatraktivnějších částí Krkonoš - v Peci pod Sněžkou, a to na sjezdovce Zahrádky, kde v zimním období slouží turistům a hostům Čapkovy chaty 4-sedačková lanovka. Díky tomuto umístění má výborné podmínky pro zimní i letní rekreaci.
V létě je ideálním výchozím místem pro pěší i cyklo výlety do všech světových stran, výstup do vyšších poloh usnadní 350m vzdálená sedačková lanovka na Hnědý vrch či lanovky na Sněžku a na Růžovou horu.
V zimě milovníci lyžování oceňují možnost kvalitu moderního SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC za jednotný skipas, kdy stačí před chatou jen nasadit lyže, pustit se po svahu dolů a v případě únavy navštívit bufet Čapkovy chaty, kde lze odpočinout a občerstvit se za lidové ceny.
Čapkova chata poskytuje svým hostům stravu formou polopenze ve stylové jídelně s výhledem přímo na Sněžku a TV.

  • Kapacita objektu: 63 lůžek
  • Vybavení objektu: restaurace s barem a televizí, ohniště, úschovna kol, lyžárna, společené sprchy a wc pro každé patro
  • Vybavení pokojů: umyvadlo s teplou a studenou vodou
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

Ceník ubytování
Sezóna (zima):   26.12. - 02.01. 03.01. - 30.04.
Osoba / noc vč. polopenze 1 300 Kč 1 050 Kč
Děti do 10. let / noc vč. polopenze 1 200 Kč 950 Kč
Sezóna (léto):   20.06. - 30.09.
Osoba / noc vč. snídaně 620 Kč
Děti do 10. let / noc vč. snídaně 520 Kč
Ceny pro školní pobyty:
Základní školy / noc vč. plné penze a pitného režimu 790 Kč
Stření školy / noc vč. plné penze a pitnéh 850 Kč
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíček / noc 100 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: polopenze (zima), snídaně (léto) a DPH. V ceně není zahrnutý poplatek obci z pobytu 20 Kč / dospělá osoba (18–70 let) / den.

 

 

Potřebujete poradit?

+420 777 000 908


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor.