Penzion Stará celnice - Horní Albeřice

Penzion Stará Celnice nabízí příjemné ubytování ve zrekonstruovaném objektu v Horních Albeřicích nedaleko Pece pod Sněžkou. Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém objektu. Příjemné posezení nabízí stylová restaurace s barem, krbem a TV. Téměř celý rok je restaurace ještě rozšířena o terasu, kde se v létě griluje, pořádají oslavy nebo jen užívá sluníčka. Hned vedle penzionu je vlek se sjezdovkou vhodný zvláště pro méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi. Zkušenější lyžaři se mohou vydat do Skiareálů v Peci pod Sněžkou nebo Janských Lázní. Pro běžkaře je připravena řada upravovaných běžeckých tras vedoucích například na Pomezní boudy nebo Rýchory. Po náročném sportovním dni si jistě rádi odpočinete v sauně, která je součástí penzionu. Letní měsíce jsou v Krkonoších jako stvořené pro pořádání pěších i cyklovýletů. Pokud si chcete skutečně odpočinout od ruchu moderní doby, pak je hotel Stará celnice v Horních Albeřicích na okraji Krkonoš pro Vás to pravé!

  • Kapacita objektu: 42 osob
  • Vybavení objektu: restaurace s barem, krbem a TV, sauna, venkovní terasa, WiFi připojení k Internetu, úschovna kol a lyží, parkování u objektu, dětský koutek, stolní tenis, trezor, v létě dětský bazének, pískoviště, hřiště a zahradní jezírko
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), TV, WiFi
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.