Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou v Krkonoších patří mezi neznámější horská střediska v České republice. Výborná poloha krkonošského střediska nabízí milovníkům zimních sportů ideální lyžařské podmínky s velkým množstvím sjezdovek a kvalitním zázemím,  v letních měsících naopak Peci pod Sněžkou vévodí horská turistika s výbornými turistickými stezkami, které Vás zavedou k návštěvě zajímavých míst Krkonoš.

pohled na pec pod sněžkou

Co v Peci pod Sněžkou uvidíte

Asi nejznámějším cílem je hora Sněžka, která se pne do výšky 1602 m.n.m a je nejvyšší horou České republiky. Za návštěvu také stojí známé Portášky, Luční bouda, bývalé podzemní štoly v Obřím dole či skalní hrádek Aichelburg nebo bývalá vojenská pevnost Stachelberg.  Přibližně 35 km od Pece pod Sněžkou se také nachází největší skalní město v Evropě, Adršpašské skály, které jistě stojí za návštěvu.

Ubytování v Peci pod Sněžkou

K příjemnému strávení Vašeho pobytu si můžete vybrat ze širké nabídky ubytování v Peci pod Sněžkou. Můžete si užít romatiku  horských chat, příjemné rodinné penziony, tak i kvalitní horské wellness hotely. V zimních měsících také oceníte, že skoro každé, byt sebemenší ubytovací zařízení má k dispozici saunu, kvalitnější penziony nabízejí také whirpool a další wellnes služby. V peci pod Sněžkou také naleznete velké množství restauraci, obchodů se sportovním vybavením, poštu a bankomaty. K příjemnému odreagování doporučujeme navštívit Relax park s lanovými dráhami, bobovou dráhou, trampolínami a dalšími atrakcemi, který naleznete přímo v centrum obce Pec pod Sněžkou.


Vítejte v Peci pod Sněžkou, místem Vaší aktivitní dovolené.


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 


Kontakt

Rezervační centrum ubytování Pec pod Sněžkou

Pondělí - pátek: 08:00 - 19:00

+420 491 005 805