Pohádkový penzion Na Salaši - Pec pod Sněžkou

Pohádkový penzion Na Salaši v Peci pod Sněžkou, KrkonošeNa klidném místě střediska Pec pod Sněžkou na dosah lyžařskému areálu Ski Pec nabízí ubytování pohádkový penzion Na Salaši. Pohádky Vás budou v penzionu provázet na každém kroku. Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. V přízemí se nachází jídelna, která slouží též jako společenská místnost. Myslíme především na děti. Právě pro ně je připravena herna s množstvím her a hraček. Rodiče jistě ocení možnost vypůjčení přebalovacího pultu, chůvičky, nebo nočníku. Penzion vychází vstříc i školním výletům. Předností penzionu je jeho celoroční dostupnost autem a samozřejmostí úschovna kol a lyží. Kousek od penzionu se nachází několik menších vleků vhodných právě pro rodiny s dětmi nebo lyžaře začátečníky. Ti zkušenější vyrazí do lyžařského areálu Ski Pec. Vydejte se za Krkonošskou pohádkou do pohádkového penzionu Na Salaši v Peci pod Sněžkou!

 

Je nám líto, toto ubytování již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

Telefonická rezervace:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Poloha na mapě


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 


Kontakt

Rezervační centrum ubytování Pec pod Sněžkou

Pondělí - pátek: 08:00 - 19:00

+420 491 005 805