Penzion U Veselých - Velká Úpa

Nabízíme Vám příjemné ubytování v penzionu U Veselých, který naleznete na klidném místě Krkonoš ve středisku Velká Úpa. Ubytovat se můžete ve dvou a vícelůžkových pokojích s vl. sociálním zařízením (sprcha, wc). K penzionu U Veselých náleží společenská místnost s barem, kde se podávají snídaně (formou bufetu) a večeře (polévka, hlavní jídlo, zákusek či ovoce). Ubytování je standardně nabízeno s polopenzí. Součástí penzionu je také nové wellness centrum (finská sauna, vířívka, ledová káď, vyhřívaná lavice, masáže), úschovna kol a lyží, vytápěná botárna, hezká udržovaná zahrada s letní terasou a možnosti grilování. Pro Vaší další zábavu je pro Vás připraven stolní tenis a billiard. Okolní scenérie Krkonoš zajistí příjemnou atmosféru. Parkování je v létě možné přímo u penzionu, v zimě možné na parkovišti vzdáleném přibližně 300 m od objektu. Celý objekt penzionu U Veselých je pokrytý WIFI připojením k internetu a je nekuřácký. Lyžařaský areál Velká Úpa se sedačkovou lanovkou je vzdálen 500m od penzionu.

  • Kapacita hotelu: 36 lůžek
  • Vybavení penzionu: společenská místnost s barem a televizí, mikrokuchyňka s lednicí na patře, wellness centrum (finská sauna, vířívka, ledová káď, vyhřívaná lavice, masáže), posilovna, úschovna kol, lyžárna, vytápěná botárna, billiard, stolní tenis, WiFi připojení k internetu, udržovaná zahrada s letní terasou, ohniště, gril, parkoviště v létě u penzionu, v zimě 300 m od objektu 
  • Pro děti: menší dětský koutek, trampolína
  • Vybavení pokojů:  sociální zařízení, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: 14 - 17.00
  • Check - out: 09:30

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • Navíc v ceně ubytování kulečník, stolní tenis a v termínu 25.12. - 17.03. i vstup do wellness centra penzionu. Wellness centrum obsahuje: finská sauna, vířivka, káď odvahy, vyhřívaná lavice a posilovna.
  • SLEVA 10 % na lyžařské vybavení Karhan sport
  • SLEVA 20 % na lyžařské vybavení Aron při pobytu na 2 a více nocí

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.