Penzion Dimrovka - Pec pod Sněžkou

Penzion Dimrovka, Pec pod SněžkouPenzion Dimrovka nabízí příjemné ubytování uprostřed lyžařského areálu Pec pod Sněžkou. Ubytování Vám nabízíme v pokojích vybavených vl. sociálním zařízením, tv, sat na pokoji. Pro početné skupiny nabízíme možnost pronájmu celého objektu, nabídne se Vám tak ojedninělá možnost ubytování na chalupě na skvělém místě, který jistě ocení milovníci lyžování
a snowboardingu. Penzion Dimrovka dále disponuje restaurací, dětským koutkem, saunou, úschovnou kol a lyží. Parkování je možné pouze v letních měsících přímo u objektu.

 

Je nám líto, toto ubytování již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

Telefonická rezervace:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677


Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 


Kontakt

Rezervační centrum ubytování Pec pod Sněžkou

Pondělí - pátek: 08:00 - 19:00

+420 491 005 805