Pension John - Pec pod Sněžkou

Penzion John nabízí levné ubytování v pokojích s vlastním i společným sociálním zařízením. V suterénu budovy se nachází čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj. Každý z nich je vybaven televizí a ledničkou a má vlastní sociální zařízení. Pro oba pokoje je zde společná vybavená kuchyňka a společenská místnost. V přízemí je dvouložnicový apartmán pro až osm osob, s prostornou kuchyní a vlastním sociálním zařízením. V prvním patře jsou tři dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje. K dispozici je společné sociální zařízení a vybavená kuchyňka. Po celou dobu pobytu je k dispozici minibar s alkoholickými i nealko nápoji. Hosté penzionu John mohou zdarma využívat skibus, který jezdí do lyžařského areálu SKI PEC. Jeho zastávka se nachází přímo u objektu. V blízkosti penzionu je i několik menších vleků ideálních zejména pro začátečníky a pro děti. Za pěkného počasí lze využívat zahradní posezení s možností grilování. Rekreační středisko Pec pod Sněžkou je ideálním místem pro výlety na naši nejvyšší horu Sněžku. Hřebeny Krkonoš vám pohodlně přiblíží i lanovka, která vás vyveze na Hnědý vrch. Spoustu zábavy v létě i v zimě zažijete v Relax parku, který leží směrem na Obří důl.

  • Kapacita objektu: 28 lůžek + 1 přistýlka
  • Vybavení objektu: společenská místnost s TV, WIFI internet, krb, lyžárna, letní terasa, gril, parkoviště, petanque
  • Vybavení pokojů v suterénu: televize a satelit, WIFI internet, umyvadlo, sprcha, WC, lednice, společný kuchyňský kout na patře (kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrická trouba)
  • Vybavení apartmánu v přízemí: dvě ložnice, televize a satelit, WIFI internet, umyvadlo, vana, WC, balkon, prostorná kuchyň (kuchyňské vybavení, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický vařič)
  • Vybavení pokojů v 1. patře: televize a satelit, WIFI internet, společné WC a sprcha na patře, balkon, společný kuchyňský kout na patře (kuchyňské vybavení, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický vařič)
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: do 10:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.