Chata Pultarka - Pec pod Sněžkou

V Javořím dole v obci Pec pod Sněžkou se nachází chata Pultarka. Chata vznikla přestavbou původní horské boudy pocházející z poloviny 19. stol. Nyní chata nabízí ubytování v pěti pokojích. Pokoje mají společné sociální zařízení a vybavenou kuchyňku (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí). Mnoho příjemných večerů jistě strávíte ve společenské místnosti, kde je i televize. Polohu pod kopcem v klidném prostředí bez hluku aut ocení zvláště rodiny s dětmi. Své ratolesti můžete nechat hrát si okolo chaty a sami je pohodlně sledovat z terasy. V zimě stačí jen nazout lyže a vyrazit na 500 m dlouhou sjezdovku přímo pod chatou vhodnou i pro začínající lyžaře. Pokud budete chtít lyžovat na náročnějších sjezdovkách můžete využít skibus, který vás zaveze až do Skicentra v Peci pod Sněžkou. Zpátky se dostanete pohodlně na lyžích. Běžkařské trasy začínají kousek od chaty a zavedou Vás například do okolí Černé hory a dalších atraktivních míst Krkonoš. Chata Pultarka není dostupná osobním autem. Zavazadla vám dovezeme v letní sezóně vozem, pokud to počasí dovolí. Své auto zaparkujete na parkovišti ve Velké Úpě, odkud to je k chatě necelých 1,5 km.

 

  • Kapacita: 18 osob
  • Vybavení objektu: kuchyně (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí), společenská místnost s Tv, úschovna kol a lyží, terasa, ohniště.
  • Vybavení pokojů:  umyvadlo s teplou a studenou vodou, manželská postel, stůl se židlemi, skříň
  • Check - in: od 14.00
  • Check - out: 10.00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.