Penzion Horská chata A+A - Pec pod Sněžkou

Příjemné ubytování v Krkonoších naleznete v penzionu Horská chata AA, který naleznete v blízkosti centra a lyžařských areálů Pece pod Sněžkou. Penzion Chata AA prošel kompletní rekonstrukcí pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení na pokoji (sprcha a wc). Posedět můžete v příjemně zařízené restauraci s letní terasou a vychutnat vydatnou domácí stravu a okolní krásu Krkonoš. K dispozci je také bar, půjčovna lyžařského vybavení a wifi připojení na internet. Parkování je možné celoročně u objektu v závislosti na klimatických podmínkách. Přímo u penzionu je také 500 m dlouhá sjezdovka s pomou, která je vhodná pro Vaše děti a lyžaře začátečníky. U sjezdovky je také lyžařská škola. Skiareál Skipec je vzdálen 600 m od penzionu.

 

  • Kapacita penzionu: 45 lůžek
  • Vybavení penzionu: restaurace s barem, letní terasa, úschovna kol a lyží, parkoviště, televize, půjčovna lyžařského vybavení
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc)
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • V ceně pobytu navíc ZDARMA karta hosta se spoustou slev na aktivity a vyžití v Peci pod Sněžkou a okolí. Například: sleva 20% na lanovou dráhu Sněžka nebo 10% sleva na jízdu nahoru, dolů a obousměrnou u lanové dráhy ski resortu Černá hora Pec.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.