Penzion Chata Orlík - Pec pod Sněžkou

Penzion Chata Orlík

Horská chata Orlík nabízí nejen příjemné ubytování s výbornou dostupností lyžařského areálu Skipec, ale také hezký výhled na Pec Pod Sněžkou a okolní Krkonoše. Samotné ubytování Vám nabízíme ve dvou kategoriích, se sociálním zařízením na pokoji nebo se společným sociálním zařízením na patře. Pokoje s vlastním sociálním zařízením prošli rozsáhlou reknostrukcí a nabízejí vysoký komfort ubytování s lcd tv a sat na pokoji. K dispozici je Vám také stylové restaurace s letní terasou, koktejlový bar, wellness centrum s whirpool a saunou. K příjemnému strávení večera v Krkonoších můžete také využít karaoke, stolní fotbálek, šipky nebo si zahrát některou ze společenských her. Samozřejmostí je parkoviště přímo u objektu, které je možné využít v letních měsících a WIFI připojení na internet.

 

  • Kapacita objektu: 44 osob
  • Vybavení objektu: restaurace, letní terasa, koktejl bar, výřivka, sauna, sony playstation2, wifi internet, parkoviště pro 8 aut (mimo zimu), úschovna kol a lyží, karaoke, stolní fotbálek, šipky, mnoho stolních společenských her, digitální projektor v restauraci, set pro miminka
  • Vybavení pokojů typu A: sociální zařízení na pokoji, televize, satelit, WIFI internet
  • Konferenční služby: školící místnost pro 40 osob
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • V ceně pobytu navíc ZDARMA karta hosta se spoustou slev na aktivity a vyžití v Peci pod Sněžkou a okolí. Například: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5-40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10-20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.